خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
...
اسفند, 1397 بدون نظر دسته‌بندی نشده

خرید و فروش ضایعات

ضایعات، موادی بازیافت‌پذیر هستند . همه ی یوسایلی که ما می شناسیم بخش های قابل بازیافت دارند مثل اتومبیل‌ها، صنایع ساختمانی و مواد دور ریخته شده همه و همه بخش‌هایی قابل بازیافت دارند . برخلاف زباله‌ها، ضایعات، ارزش پولی قابل توجهی دارند و میتوان به آن ها زباله های گران قیمت گفت . به ویژه ضایعات فلزی و ضایعات آهن که در باره ی آن ها میتوان گفت که بیشترین قیمت را دارند . ضایعات آهن و فلزی هم در نواحی صنعتی و هم در نواحی مسکونی یافت می شوند .

خرید و فروش ضایعات

بازیافتی‌ها با اطلاعیه‌ ای که عنوان می‌کند که آن ها قصد جمع‌آوری آهن قراضه و به درد نخور را دارند ، دست به جمع‌آوری ضایعات آهن و فلزی چه در نواحی صنعتی و چه در نواحی مسکونی می ‌زنند .این ضایعات را در انبار هایی نگه داری میکنند که هم میتواند بسته به حجم کاری و گستره ی فعالیات بازیافتی خیلی بزرگ و یا کوچک و جمع و جور با شد که به این انبار ها در هر ابعادی که باشند انبار ضایعات گفته می شود . نکته ی دیگری که خوب است بدانید این است که فروش ضایعات آهن و غیر آهنی بر اساس کیلو (وزن) صورت می‌گیرد . اما عملکرد قطعه (مثلا اگر موتور ماشین باشد) در قیمتی که توسط ضایعاتی گفته می شود تأثیر دارد .

به این علت که حجم ضایعات آهن‌ قراضه‌ها در انبارها بسیار بالاست و احتمال حادثه در اثر کند و کاو وجود دارد پس میتوان نتیجه گرفت که این شغل ، شغل پر خطری است . برخلاف انبارهای ضایعات در انبارهای آهن قراضه همه چیز ها را بر اساس وزن به فروش می رسانند . برای یک انبار آهن‌قراضه ، ارزش هر قطعه ، چیزی است که کوره‌ ذوب برای آن می‌پردازد ، نه عملکرد آن قطعه به صورتی که در مثال موتور ماشین گفته شد . در نتیجه به‌طور معمول اگر یک انبار ضایعات نتواند قطعه‌ای را بالاتر از قیمت آهن موجود در آن بفروشد آن را به انبار آهن قراضه منتقل می‌کند تا قطعه را به قیمت وزنش بفروشند .

خرید و فروش ضایعات

خرید و فروش ضایعات در تهران

اگر قطعه‌ای متشکل از فلزاتی گوناگون باشد می‌توان آن را ارزان‌تر خریداری کرد زیرا مدیران یک انبار دوست ندارند کارگران آن ها را به جداکردن فلزات مختلف از یک قطعه بگمارند . این کار هم زمان بر است هم هزینه ی بیشتری را می طلبد و هم کیفیت کار آن ها را پایین می آورد .قیمت ضایعات آهن، بسته به مکان و زمان و شخص متغیر است . قیمت معمولا به دو صورت یعنی به ‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده و یا به‌ طور غیرمستقیم به وسیله‌ اینترنت تنظیم می سود تا به فروش برسد . قیمتی که در وب‌سایت‌ها دیده می‌شود لزوما قیمت بازار و انبارهای ضایعات آهن و آهن‌قراضه نیست پس نمی توان به هر چیزی اعتماد کرد همان طور که قیمت یک پیراهن از سایتی به سایت دیگر متفاوت است .

البته قصد نداریم صاحبان آن وب سایت ها را دروغگو بنامیم بلکه حقیقت این است که این قیمت ها نوسان زیادی دارد و سایت ها هم آن طور که باید و شاید سریع به روز رسانی نمی شوند پس شما به یک خریدار مورد اعتماد و با سابقه ی کاری نیاز دارید که به شما مشاوره بدهد . گروه ما همان گروهی است که شما به آن نیاز دارید پس می توانید به گروه خرید ضایعات اعتماد کنید . جالب است بدانید که در ایالات متحده امریکا تعداد انگشت‌شماری از نشریات مثل American Metal Market نرخ ضایعات آهن و فلزی را منتشر می‌کنند .

خرید و فروش ضایعات

علاوه بر کاربردهای ذکر شده که به آن ها اشاره کردیم این بازار یعنی بازار خرید و فروش ضایعات آهن بازاری است که در واقع کار آن بازیافت کردن است که همان طور که همه ی ما می دانیم این بازیافت تاثیر بسیار زیادی بر محیط زیست ما دارد و میتواند برای بقای آن بسیار حیاتی باشد . استفاده کردن از فولاد بازیافتی باعث کاهش ۸۶ درصدی در آلودگی هوا می‌شو؛ کاهش استفاده از آب ۴۰ درصد و کاهش آلودگی آب هم ۷۶ درصد گزارش شده است .

این نوع فلزات بازیافتی در کل اندازه و وسعت محل‌های دفن زباله را نیز کاهش می‌دهد . همچنان که صنعت بازیافت فلز به رشد خود ادامه می‌دهد مطمئناً در آینده کاربردهای بیشتری هم برای این صنعت پیدا می‌شود . بازیافت عملی هوشمندانه است که احتاج به افرادی هوشمند در فعالیت در این زمینه دارد . گروه ما همواره آماده خدمت رسانی در این زمینه است .

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =