خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
...

ضایعات چدن

ضایعات چدن  از آلیاژهای اردوان که بین ۲.۱ الا ۶.۲ درصد کربن داشته تولید می‌شودشدن یکی از است که در صنایع مختلف به کار می برده می‌شود که انواع مختلفی از آن وجود دارد.

وقتی چدن در صنایع یا در کالا یا محصولی به کار برده شد وقتی از عمر مفید آن گذشته شد یا در اثر ضربات و شرایط محیطی بان فشار وارد شده و از مصرف از وضعیت مصرف خارج شد آیات شدن می شود و اینجاست که نیاز است ضایعات شدن دوباره باز یافت شود و در صنایع تولیدی دوباره از آن به کار گرفت تا بتوان کالا یا خدمات دیگری را از شدن درست کرد.

چدن ها از طریق ذوب مجدد سنگ آهن به همراه آهن و فولاد های قراضه تولید و به دست می‌آید و در طی عملیات مختلف برای حذف کردن عناصر ناخواسته در شدن به فسفر و گوگرد همراه است.

ضایعات چدن

انواع چدن ها

چدن خاکستری
چدن داکتیل
چدن سفید
چدن مالیبل

چدن خاکستری
خاکستری ویژه داره که شدن گرافیکی مقطع شکست آن به رنگ خاکستری است نهاد تمامی قسمت های زیادی اعظم کربن به صورت آزاد در آنها رسوب می‌کند.

چدنهای خاکستری از نظر شکل گرافیک و انواع مختلفی تقسیم می‌شوند
چدنهای خاکستری با گرافیک‌های کلوخه یا شکوهی
چدنهای خاکستری با گرافیک های ورقه ای یا
چدنهای خاکستری چشم گاوی

چدن داکتیل
داکتیل یا چدن نشکن دارای زمینه فریتی پرلیتی یا هردو با کره ای است که نشکند هنگامی که در عملیات انجماد قرار می‌گیرد کربن آنان به صورت گرافیکی و کره ای یا گلوله تشکیل شکل می شود .

ضایعات چدن

ما جزو بهترین خریدار ضایعات در کشور هستیم با بالاترین قیمت: خریدار انواع ضایعات با بهترین قیمت از سراسر کشور:

خریدار ضایعات آهن

خریدار ضایعات مس

خریدار ضایعات چدن

خریدار ضایعات آلومینیوم

خرید ضایعات آهن

خرید ضایعات مس

خرید ضایعات سرب

ضایعات چدن

چدن سفید
چدن های سفید از میزان کربن کمتر و سرعت سرد کردن بیشتر تشکیل و حاصل می شود جایی که بخش عمده کربن به صورت فاضل نیمه پایدار عروسی می کند تا کربلا آزاد مقطع شکسته شده این رشد انها سفید نقره ای رنگ است.

چدن مالیبل
تو تنهایی چکش خوار ذاتاً از نوع چدن های هیپو بیوتیکی دیکی کم آلیاژی با غیر آلیاژی هستند ایجاد گرافیک های کره ای فشرده و حضور قاسم خانی که مانند استحکام و چه خوش خواهید عملیات روی آن انجام می‌شود و برای کارهای سخت و محکم از آن استفاده می‌شود.ضایعات چدن چطوری به وجود می آید؟

ضایعات چدن

هنگامی که شدن تولید می‌شود از آن در تولید به کار گرفته می‌شود و انواع وسایل و دستگاهها و ابزارها از شدن تولید می‌شود تا در عمر مفید این دارد ولی در اثر شرایط محیطی بعضی از مواقع پیش می‌آید که چون آنها در اثر ضربه خوردن یا هر عملیات دیگری تبدیل به زایر می‌شوند و ضایعات شدن دوباره قابلیت بازیافت را داشته و می‌توان پس از بازیافت و تولید دوباره آن را بازیافت کرد و در صنایع مختلف آن را به کار گرفت و در خدمت تولید از آن استفاده کرد.

ضایعات چدنامروز شرکت‌های بسیار زیاد و بزرگ وجود دارند که ضایعات شدن را خریداری کرده و پس از خرید ضایعات شدن آن را بازیافت نموده و در کارخانه‌های بسیار بزرگ عملیات ذوب و تجدید مجدد روی آن انجام میشود تا سوراخ شدن های بازیافت شده ویرایش شده و از آن دوباره آلیاژ خالص بدست آورد و بتوان آن را دوباره پس از بازیافت و ذوب شدن در اختیار تولید از آن استفاده کرد.

متاسفانه شرکت ها و افراد زیادی اقدام به خرید ضایعات چدن از افراد و شرکتها و مناقصه‌ها می‌کنند که قیمت خرید آنها بسیار بسیار پایین بوده و قیمت به صرفه ای را بابت خرید شدن پرداخت نمی کنند و همین دلیل دستهای بازار بسیار زیاد بوده و فروش شدن کمی حساس است.

اگر شما و شرکت شما قصد فروش ضایعات شدن را دارد و دوست دارید ضایعات شدن شما با قیمت بسیار مناسب و به صرفه از شما خریداری شود همین امروز با شرکت ما و مجموعه ما تماس بگیرید تا شدن های شما را با قیمت بسیار خوب و به صرفه از شما خریداری کنیم و آن را در تولید مجدد و کمک به تولید ملی استفاده کنیم.

 

ضایعات چدن روی هم انباشته شود تبدیل به قبرستانی از ضایعات خواهد شد که نمی‌توان آن را دوباره در خدمت تولید استفاده کرد اگر ضایعات چدن به صورت بسیار خوب بازیافت شود و دوباره مجدد برای کارخانه‌های ارسال شده و عملیات ذوب و روی آنها انجام شود دوباره می توان آن را در تولید استفاده کرد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =